Kontakt/Aktuell info

Hinton Golf Club Kvarnby Rönnebäck Sofiedal
       
Banstatus

Stängd

Stängd

Se här för banstatus.

 

 

Bilförbud resten av året

Vagnförbud resten av året

 

Bilförbud resten av året

Vagnförbud resten av året

 

Bilförbud resten av året

Vagnförbud resten av året

       
Öppettider kansli      
Vardag Stängt Varierande öppettider, ring oss på 040-542550 för våra aktuella öppettider. Stängt
Helg Stängt Stängt Stängt
Telefon: 

040-54 25 50

Knappval Reception, Kvarnby

040-54 25 50

Knappval Reception, Rönnebäck

040-54 25 50

Knappval Reception, Sofiedal

Mail: info@hintongolf.se info@hintongolf.se sofiedal@hintongolf.se
Ansvarig på plats Johan Hinton Johan Hinton- VD/Klubbchef/Ekonomi
Kristoffer Olsson - Shop/Kansli
Marcus Ekelund - Kansli
Telefon: Kvarnby 040-54 25 50 Johan: 040-54 25 52
Kristoffer: 040-54 25 50
Marcus: 040-54 25 50
Mail:

Kvarnby: info@hintongolf.se

Johan: johan@hintongolf.se
Kristoffer: shop@hintongolf.se
Ekonomi: ekonomi@hintongolf.se

Marcus: sofiedal@hintongolf.se
Adress: Klågerupsvägen 469 Rönnebäcksvägen 3 Vångavägen 33
  212 36  Malmö  238 41  Oxie 238 41  Oxie 
       
Öppettider restaurang Se hemsidan Se hemsidan Se hemsidan
klicka på länken för mer info: Kvarnby Golf & Bykrog Restaurang Rönnebäck Tofält´s Mat & Gastronomi
Telefon: 040-49 44 20 040-54 25 54 0709-30 01 80
Mail: hemlandet@outlook.com restaurang@hintongolf.se mickael@tofalt.se
       
Pro/Golftränare Henrik Johansson Martin Olsson - Head Pro Martin Olsson - Head Pro
Telefon: 0734-34 35 86  0739-79 09 16 0739-79 09 16
Mail: henrik.johansson@pgasweden.com martin.olsson@pgasweden.com martin.olsson@pgasweden.com
       
Adress: Klågerupsvägen 469 Rönnebäcksvägen 2 Vångavägen 33
  212 36  Malmö 238 41  Oxie 238 41  Oxie