Karriärpoäng

Karriärpoäng

Mest inspelade poäng mellan åren 2007-2016

Totalt har 744 spelare spelat in något poäng sedan 2007.  

* Spelare som spelat in poäng varje år 2007-2016

Placering Namn Karriärpoäng  
       
1 Carlo Jr Rhodin 19200  
2 Kent Mårtensson 16000 *
3 Roberto Bertolani 15800 *
4 Carlo Rhodin 14050  
5 Kristoffer Olsson 14050  
6 Mats Hernsell 12950 *
7 Daniel Johansson 12900  
8 Marcus Tegstam 12500 *
9 Henrik Modén, Söderslätt GK 11600  
10 Mattias Grabbe 11450  
11 Lennart Nilsson 11400  
12 Brian Tulloch 11250  
13 Thomas Råd 11250  
14 Anders Lerby 11050  
15 Zackarias Wessman 9800  
16 Can Ileri 9050  
17 Henrik Karlsson, Söderslätt GK 8600  
18 Kirsten Lundquist 8550  
19 Jesper Olsson 7800  
20 Daniel Mårtensson 7550  
21 Frida Danielsson 7200  
22 Roland Sjöberg 7150  
23 Alessandra Militello 6950  
24 Brian Jellesen 6750  
25 Tim Brontin 6700  
26 Kjell Brandt 6500  
27 Catinca Clivesdotter 6250  
28 Fredrik Johansson, Trelleborg GK 6200  
29 Hampus Hedetoft 6150  
30 Sofia Lundell 6050  
31 Emil Jakobsen 6000  
32 Annica Lindh 5950  
33 Joakim Bengtsson 5850  
34 Patrik Brandt 5750  
35 Peter Mastborn 5700  
36 P-G Pettersson 5500  
37 Martin Olsson 5450  
38 Mats Andersson 63 5425  
39 Gert Persson 5300  
40 Lars Sjögren 5200  
41 Håkan Nirfelt 4950  
42 Stefania Siljegard 4900  
43 Anton Kolgjini 4850  
44 Roger Palm 4850  
45 Bo Svahn 4600  
46 Dragan Ostojic 4450  
47 Fredrik Holmberg 4400  
48 Benjamin Persson 4250  
49 Cenk Ileri 4200  
50 Niklas Rosén 4150  
51 Palle Håkansson 4150  
52 Per Nihagen 4150  
53 Peter Niclasen 4100  
54 Marcus Bergström 4050  
55 Max Nilsson 4050  
56 Michal Vojacek 4050  
57 Filip Lundell 3950  
58 Katia Herslow 3950  
59 Oscar Lundin 3950  
60 Rickard Jönsson 3950  
61 Per Nörgaard 3900  
62 Karin Lindwall 3850  
63 Natalia Balcke 3850  
64 Pontus Brink 3850  
65 Stefan Jönsson 3850  
66 Emmie Eriksson 3800  
67 Per Olofsson 3800  
68 Peter Guggenheim 3800  
69 Kristoffer Wiman 3750  
70 Jonas Bäckström 3650  
71 Mikael Lundin 3650  
72 Ian Kirkwood 3600  
73 Gun Johansson, Trelleborg GK 3500  
74 Lars Lennberger 3500  
75 Max Wiman 3400  
76 Fredrik Olofsson 3350  
77 Sebastian Lagerholm 3325  
78 Maria Sandström 3300  
79 Oscar Lydén 3250  
80 Jeff Nilsson, Bryttsätter GK 3200  
81 Jimmy Gullstrand 3200  
82 Mats Lundström 3175  
83 Jan Olsen 3150  
84 Fredrik Almqvist 3100  
85 Julia Nilsdotter 3050  
86 Paul Åbom 3050  
87 Carl Söderberg  3000  
88 Max Einarsson 3000  
89 Owe Gillheim 3000  
90 Werner Grünerwald 3000  
91 Bengt Malmström 2950  
92 Paul Jönsson 2950  
93 Josefin Dahl 2900  
94 Patrik Sylvegård 2900  
95 Adrian Theander, Kvarnby GK 2800  
96 Cem Ileri 2800  
97 Dan Sörensen 2800  
98 Christian Kronholm 2750  
99 Tomas Sääf 2750  
100 Magnus Johansson 2725  
101 Esbjörn Berghult 2650  
102 Laila Berlin 2650  
103 Annica Nilsson 2600  
104 Mats Aronzon 2600  
105 Patrick Nilsson 2600  
106 Sarah Tulloch 2550  
107 Viktor Göthed 2550  
108 Filip Brattse 2500  
109 Henrik Eriksson 2500  
110 Peter Sandström 2500  
111 Robert Andersson 2500  
112 Thomas Skjödt 2500  
113 Hampus Ridderfelt 2400  
114 Mats Axgart 2400  
115 Viktor Kulle 2400  
116 Håkan Palm 2350  
117 Marcus Sylvegård 2300  
118 Monica Andersson 2300  
119 Jonas Sörensen 2250  
120 Gert Johnsson 2200  
121 Joachim Bäckström 2200  
122 Fredrik Arnwald, Örestads GK 2150  
123 Julli Jarlsbo, Bokskogens GK 2150  
124 Onur Ileri 2150  
125 Chris Krsmanovic 2100  
126 Joakim Ingrell 2050  
127 Eric Johansson 2000  
128 Henrik Korona, Malmö Burlöv GK 2000  
129 Joakim Hermodsson 2000  
130 Lars Karlsson 2000  
131 Ola Petersson 2000  
132 Anita Ringdahl 1950  
133 Chris Lindoff 1950  
134 Peter Gullstrand 1950  
135 Marcel Riesbeck 1900  
136 Torvald Möller 1900  
137 Henrik Panum 1800  
138 Kerstin Grünerwald 1800  
139 Lennart Jönsson 1800  
140 Niklas Vareman 1800  
141 Anders Persson 1750  
142 Mattias Karlsson 1750  
143 Angela Persson 1700  
144 Göte Bengtsson 1650  
145 Anneli Axgart 1600  
146 Bo Strandberg 1600  
147 Mikael Reinholdsson, Barsebäck G&CC 1600  
148 Fredrik Carlsson 1550  
149 Patrik Hassel 1550  
150 Pontus Persson 1550  
151 Rudolf Singhoffer 1550  
152 Anders Hertzberg 1500  
153 Anki Andersson 1500  
154 Edmond Kolgjini 1500  
155 Lars Johannesson 1500  
156 Niklas Svensson 1500  
157 Paul Jarlsbo, Bokskogens GK 1500  
158 Susann Karlsson 1500  
159 Charlie Hafström 1450  
160 Johnnie Dahlberg 1450  
161 Patric Larsson 1450  
162 Peter Kristoffersson 1450  
163 Stuart MacDougall 1450  
164 Dan Cimen 1400  
165 Lukas Olsson 1400  
166 Cliff Mogensen 1350  
167 Esa Laaksonen, Bokskogen GK 1350  
168 Johan Zackrisson 1350  
169 Mats Årman 1350  
170 Ulf Lagerholm 1350  
171 Adam Weclewicz, Malmö Burlöv GK 1300  
172 Anders Ottosson 1300  
173 Anders Wallerman 1300  
174 Daniel Ed, Malmö City GK 1300  
175 Janne Stachowicz 1300  
176 Nicholaz Pagelz 1300  
177 Christoffer Pettersson 1250  
178 Slavko Brkic 1250  
179 Carina Eneskär 1200  
180 Gun Johansson 1200  
181 Joakim Sörensen 1200  
182 Kim Christiansen 1200  
183 Magnus Eneskär 1200  
184 Marcus Tufvesson 1200  
185 Mikael Persson 1200  
186 Philip Nevhage 1200  
187 Robert Nilsson 1200  
188 Thomas Magnussen 1200  
189 Ulf Österlindh 1200  
190 Andreas Bengtsson 1150  
191 Annika Larsson 1150  
192 Roland Pålsson 1150  
193 Ulla Mårtensson 1150  
194 Anders Jönsson 1100  
195 Henrik Olsson 1100  
196 Ingmar Hansson 1100  
197 Mats Andersson 69 1100  
198 Ola Fridh 1100  
199 Peter Gustavsson 1100  
200 Ingemar Lindström 1050  
201 Jeanette Ultege 1050  
202 Krister Mårtensson 1050  
203 Niklas Wiktor 1050  
204 Stefan Ekelund 1050  
205 Susanna Hansson 1050  
206 Anders Hallberg, Söderköpings GK 1000  
207 Axel Arinbjarnarson, Söderslätts GK 1000  
208 Christoffer Ryno, Vellinge GK 1000  
209 Dennis Schön 1000  
210 Einar Winberg 1000  
211 Elisabeth Cronwall, Mölle GK 1000  
212 Heine Rosdahl 1000  
213 Ida Tilly 1000  
214 Janina Svärd, Ystad GK 1000  
215 Jimmy Björkqvist, Oxie GK 1000  
216 Johan Persson 1000  
217 Johan Roskvist 1000  
218 John Henriksson, Lydinge GK 1000  
219 Jonathan Fridh 1000  
220 Kerstin Båth 1000  
221 Kristina Persson 1000  
222 Linus Hjertstedt, Mjölby GK 1000  
223 Louise Wadenhammar 1000  
224 Marko Vähätalo, Finland 1000  
225 Markus Palokangas 1000  
226 Mats Skog, Malmö Burlöv GK 1000  
227 Maud Hagbyhn 1000  
228 Michael Färlin, Barsebäck G&CC 1000  
229 Niklas Andersson, Oxie GK 1000  
230 Ola Ågren 1000  
231 Pia Hardenstedt, Tegelberga GK 1000  
232 Salvatore Militello 1000  
233 Sebastian Nevhage-Nilsson 1000  
234 Sixten Harborg 1000  
235 Tomas Cybal 1000  
236 Tomas Strandberg 1000  
237 Ulf Persson 1000  
238 Ulf Tilly 1000  
239 Vanja Nipe 1000  
240 Kenneth Borgström 950  
241 Leif Thorssell 950  
242 Linus Åbom 950  
243 Liv Njaerheim 950  
244 Maria Jonsson 950  
245 Oliver Hansen 950  
246 Patrik Svensson 950  
247 Ulf Kjärkner 950  
248 Arne Nilsson 900  
249 Daniel Sandahl 900  
250 Fredrik Aronsson, Kvarnby GK 900  
251 Lasse Bengtsson 900  
252 Lulzim Kolgjini 900  
253 Robert Flinth 900  
254 Svante Nyman 900  
255 Ann-Christin Johansson, Kävlinge GK 850  
256 Annika Bäckström 850  
257 Annika Mases 850  
258 Kurt Nilsson, Skepparslöv GK 850  
259 Maria Thuring 850  
260 Michael Henriksson 850  
261 Nancy Holst 850  
262 Teddy Mastborn  850  
263 Yvonne Lindroos, Romeleåsens GK 850  
264 Christer Olofsson, Hässleholms GK 800  
265 Christer T Pehrsson 800  
266 Fredrik Bergdahl, Assartorps GK 800  
267 Helena Eriksson 800  
268 Jennie Sterning, Ystad GK 800  
269 Kairi Prei, Ystad GK 800  
270 Markus Svensson 800  
271 Patrik Andersson 800  
272 Peter Norén, Bokskogens GK 800  
273 Richard Jildenmyr 800  
274 Rikard Livman 800  
275 Ulf Wendt, Assartorps GK 800  
276 Chi Thu Le, Oxie GK 750  
277 Christina Öberg, Onsjö GK 750  
278 Filip Edroth, Oxie GK 750  
279 Gustaf Backman  750  
280 Joakim Andersson, Malmö-Burlöv GK 750  
281 Joakim Ohrberg 750  
282 Joakim Wihlborg, Bokskogen GK 750  
283 Johan Borglin, Bokskogens GK 750  
284 Johan Frick 750  
285 Jonas Bengtson 750  
286 Jonatan Forsberg 750  
287 Karolin Jönsson, Elisefarm GC 750  
288 Ki Nilsson, Bokskogen GK 750  
289 Kristofer Nesling 750  
290 Lars Christensen 750  
291 Lilian Persson 750  
292 Louise Jeppesen, Vasatorps GK 750  
293 Magnus Fridh, Oxie GK 750  
294 Magnus Frithiof, Oxie GK 750  
295 Michael Stranberg, Onsjö GK 750  
296 Niklas Olausson 750  
297 Nils-Otto Bernerup  750  
298 Nina Persson, Oxie GK 750  
299 Patrik Johansson, BGCC 750  
300 Roger Bertilsson, Assartorps GK 750  
301 Roger Hjelm 750  
302 Stefan Bergfors 750  
303 Stephan Woxlind 750  
304 Sven-Göran Ziegler 750  
305 Tobias Bäckström 750  
306 Tobias Carzborn, Kvarnby GK 750  
307 Ulf Flinth 750  
308 Christer Vinberg 700  
309 Fredrik Ridderfelt 700  
310 Gertie Assarsson 700  
311 Jesper Angelin 700  
312 Johan Behmer, Stora Lundby GK 700  
313 Mattias Lissdaniels 700  
314 Patrik Håkansson, Bryttsätter GK 700  
315 Sten Holck 650  
316 Tobias Planell 650  
317 Agneta Svensson, Romeleåsens GK 600  
318 Andreas Cajander, Flommens GK 600  
319 Andreas Marcusson  600  
320 Arne Palm 600  
321 Arne Svensson, Romeleåsens GK 600  
322 Bengt-Åke Nilsson  600  
323 Bo Nielsen 600  
324 Camilla Rygaard-Knutsson, Nödinge GK 600  
325 Carl Lindberg 600  
326 Fredrik Ekman 600  
327 Fredrik Niléhn, Delsjö GK 600  
328 Gert Palm, Vellinge GK 600  
329 Gunilla Behmer, Stora Lundby GK 600  
330 Henrik Kronholm, Trelleborg GK 600  
331 Jan Knutsson, Nödinge GK 600  
332 Jesper Frisk 600  
333 Johan Lundell, Öresunds GK 600  
334 Jonas H Persson, Eslövs GK 600  
335 Jonas Hillström, International GC 600  
336 Jyrki Välimäki, Laholms GK 600  
337 Katarina Saldeen-Niléhn, Partille GK 600  
338 Kent Nicolai Vikeså 600  
339 Knut Sjöland 600  
340 Lena Winnerstam 600  
341 Linda Behmer, Stora Lundby GK 600  
342 Magnus Bengtsson 600  
343 Magnus Kullberg, Vasatorps GK 600  
344 Markus Pregart, Malmö Burlöv GK 600  
345 Mats Påhlsson 600  
346 Mats Wallentheim 600  
347 Michael Isberg 600  
348 Micke Karmhagen, Ystad GK 600  
349 Mikael Bäckström, Tegelberga GK 600  
350 Mikael Olsson, Malmö Burlöv GK 600  
351 Nebojsa Scoric, Lydinge GK 600  
352 Patrik Ivarsson 600  
353 Per Sonesson, Sturup Park GK 600  
354 Per-Arne Hillström, GolfUppsala 600  
355 Peter Bengtsson 600  
356 Rasmus Aabye Jensen 600  
357 Rasmus Ahlbin 600  
358 Robert Paterson, Norrtelje GK 600  
359 Rolf Olsson 600  
360 Ronny Johansson 600  
361 Sebastian Erliksson, Bosjökloster GK 600  
362 Stefan Kjell Andersson, Malmö-Burlöv GK 600  
363 Stefan Robertsson, Kvarnby GK 600  
364 Terezia Lagerman 600  
365 Thomas Persson, Abbekås GK 600  
366 Tommy Svensson 600  
367 Tony Lindgren 600  
368 Tony Mättö, Finland 600  
369 Veton Kolgjini 600  
370 Joakim Persson 550  
371 Jonny Jakobsson 550  
372 Sofia Stenman 550  
373 Staffan Fernquist 550  
374 Anders Freiding, Vellinge GK 500  
375 Anders Gustavsson, Malmö-Burlöv GK 500  
376 Anders Molin 500  
377 Anders Åberg, Sturup Park  500  
378 Andreas Nilsson, Vellinge GK 500  
379 Anette Ahl 500  
380 Bo Frederiksen 500  
381 Christer Rapp 500  
382 Christian Sterning 500  
383 Dale Harris, Sturup Park GK 500  
384 Daniel Årman, Oxie GK 500  
385 Hampus Stenberg, Barsebäck G&CC 500  
386 Håkan Sandström 500  
387 Jan Ramdén 500  
388 Jens Fjällström, Äppelgårdens GK 500  
389 Johan Rapp 500  
390 Jonas Olsson, S:t Arild GK 500  
391 Jonathan Rehov, Assartorp GK 500  
392 Kaj Alstäde 500  
393 Laila Olsson 500  
394 Lars Dahlberg 500  
395 Lars Wilhelmsson, Bokskogens GK 500  
396 Magnus Säll 500  
397 Markus Carlson 500  
398 Martin Torstensson 500  
399 Mattias Nilsson, Vellinge GK 500  
400 Micael Johnsson 500  
401 Mikael Johansson, Malmö Burlöv GK 500  
402 Mikael Lindblom 500  
403 Mikael Thor 500  
404 Monica Pärsson 500  
405 Pontus Hedetoft 500  
406 Rebecca Olsson, S:t Arild GK 500  
407 Rickard Olsson 500  
408 Robin Fyhr 500  
409 Stefan Svensson 500  
410 Stefan Torstensson, Bokskogens GK 500  
411 Thomas Grönvall 500  
412 Thomas Ohlsson 500  
413 Tomas Malmquist 500  
414 Urban Holmberg 500  
415 Christer Carlsson 450  
416 Henrik Collvin 450  
417 Magnus Lindvall 450  
418 Mattias Holmqvist 450  
419 Michael Darmell, Barsebäck G&CC 450  
420 Niklas Olsson 450  
421 Olle Engbe 450  
422 Richard Rosberg, Sjöbo GK 450  
423 Thomas Jönsson, Tegelberga GK 450  
424 Åsa Berg 450  
425 Kaj Andersson 425  
426 Anneli Håkansson 400  
427 Birgitta Odell Carlsson 400  
428 Christer Hagman 400  
429 Conny Augustsson, Malmö Burlöv GK 400  
430 Eddie Svaneborn 400  
431 Elis Fritzon, Tegelberga GK 400  
432 Emil Liljert, Öresunds GK 400  
433 Fredrik Engsmar 400  
434 Gustaf Hommerberg 400  
435 Henrik Carlsson 400  
436 Jan Engsmar, Oxie GK 400  
437 Jimmie Mårtensson, Skepparslövs GK 400  
438 Jimmy Ericsson 400  
439 Jimmy Wiktor 400  
440 Joakim Nilsson, Flommens GK 400  
441 Johan Dannborg, Trelleborgs GK 400  
442 Julia Kretz 400  
443 Kenneth Engdahl 400  
444 Kim Malmberg 400  
445 Marcus Zurawski 400  
446 Marianne Bäckström 400  
447 Markus Turtiainen 400  
448 Martin Nileskär, Malmö City GK 400  
449 Martin Nilsson, Oxie GK 400  
450 Martin Wickholm 400  
451 Mattias Danielsson, Öresunds GK 400  
452 Oskar Olsson 400  
453 Peter Gislander, Ljunghusens GK 400  
454 Pontus Hedberg, Trelleborgs GK 400  
455 Rebecka Thuring 400  
456 Robert Olson, Svalövs GK 400  
457 Roger Hansen 400  
458 Sebastian Swenson, Skepparslövs GK 400  
459 Sven Mårtensson 400  
460 Tonny Sjöö, Malmö-Burlöv GK 400  
461 Torbjörn Ager, Maglarps GK 400  
462 Victor Flygare 400  
463 Anders Nilsson 350  
464 Christoffer Bergman 350  
465 Esbjörn Mårtensson 350  
466 Fredric Skarenstam 350  
467 Gunnar Nettmark 350  
468 Magnus Dahl, Sofiedals GK 350  
469 Magnus Lindblad 350  
470 Per-Anders Olsson 350  
471 Rasmus Fuglsig 350  
472 Richard Löfgren, Malmö Burlöv GK 350  
473 Ulf Håkansson 350  
474 Agneta Hedlund, Eslövs GK 300  
475 Alexander Nielsen-Mose, Tegelberga GK 300  
476 Anders Dahlgren, Romeleåsen GK 300  
477 Anders Nilsson 300  
478 Anja Dunmose 300  
479 Anne Eicheberger 300  
480 Anneli Stroucken, Tjusta GK 300  
481 Bengt Lenneryd 300  
482 Bengt-Göran Svensson 300  
483 Bo Arne Jönsson, Assartorps GK 300  
484 Bo-Göran Bengtsson 300  
485 Christer Borglin 300  
486 Dan-Anders Svensson 300  
487 Desirée Cragnell, Haninge GK 300  
488 Emelie Lindsjö, Bedinge GK 300  
489 Eric Blom, Landskrona GK 300  
490 Erik Jönsson, Bokskogen GK 300  
491 Flemming Poulsen, Dragör GK 300  
492 Fredrik Lindh 300  
493 Fredrik Persson, Kävlinge GK 300  
494 Frida Heskebeck, Örestads GK 300  
495 Glenn Danielsson. Oxie GK 300  
496 Hans Sjöstedt 300  
497 Henrik Hägglund, Barsebäck GCC 300  
498 Håkan Johansson, Trelleborgs GK 300  
499 Inga Nordin Larsson 300  
500 Ingela Mastborn 300  
501 Johan Svensson 300  
502 Karin Henriksson 300  
503 Kenneth Andersson, Eslövs GK 300  
504 Kenneth Björner, Trelleborgs GK 300  
505 Kerstin Sjöstedt 300  
506 Kim Knudsen 300  
507 Klaus Bigum 300  
508 Kristina Montén, Malmö Burlöv GK 300  
509 Lars Andén 300  
510 Leif Iveskiöld 300  
511 Lena Runermark 300  
512 Magnus Håkansson, Landskrona GK 300  
513 Marita Wernersson 300  
514 Martin Celander, Bokskogens GK 300  
515 Martin Svensson, Bokskogens GK 300  
516 Mats Fager 300  
517 Mats Lindh 300  
518 Mattias Rosenberg, Bokskogens GK 300  
519 Mikael Bäskström, Tegelberga GK 300  
520 Mikael Johansson 300  
521 Monica Persson 300  
522 Nicklas Holmander 300  
523 Nils-Jakob Olsson 300  
524 Ola Johansson, Grönhögen GK 300  
525 Orvar Wennström. Landskrona GK 300  
526 Patric Henriksson 300  
527 Patrik Billqvist, Örestads GK 300  
528 Patrik Johansson, Barsebäck G&CC 300  
529 Peter Persson 300  
530 Philip Arneryd, Sjöbo GK 300  
531 Piotr Tomczak 300  
532 Pål Andersson 300  
533 Rikard Lager 300  
534 Ronny Larsson, Vellinge GK 300  
535 Sebastian Penco, Bokskogen GK 300  
536 Simon Mårtensson, Bedinge GK 300  
537 Sunchoon Park, Malmö-Burlöv GK 300  
538 Thomas Dahl 300  
539 Thomas Johansson, Landskrona GK 300  
540 Thomas Svensson, Barsebäck GCC 300  
541 Ulf Gingdal, Kiruna GK 300  
542 Ulf Nordström, Öresunds GK 300  
543 Ulla Dymling, Malmö Burlöv GK 300  
544 Earl Visser 250  
545 Jimmie Swedenborn 250  
546 Magnus Vinding, Assartorps GK 250  
547 Owe Wybrands 250  
548 Sven-Gunnar Torell 250  
549 Tomas Lindh 250  
550 Torbjörn Sjöström 250  
551 Axel Björklund 200  
552 Axel Wadmark, Ljunghusen GK 200  
553 Bo Olofsson 200  
554 Carl-Henrik Hommerberg, Vellinge GK 200  
555 Christian Andersson, Öresunds GK 200  
556 Conny Zimmerfors 200  
557 Dennis Larsson, Vellinge GK 200  
558 Eeli Jaakola, Finland 200  
559 Erik Götberg, Trelleborg GK 200  
560 Felix Malm 200  
561 Filip Lidgren, Österlens GK 200  
562 Fredrik Apelqvist 200  
563 Fredrik Nilsson 200  
564 Gert-Arne Karlberg 200  
565 Grigorios Tsakiris 200  
566 Göran Pettersson 200  
567 Hanna Behmer, Stora Lundby GK 200  
568 Hans Svanström, Lübker GC 200  
569 Helen Hallenheim 200  
570 Ingrid Olofsson 200  
571 Ingrid Olsson 200  
572 Julia Andersson 200  
573 Lars Ribnell 200  
574 Magnus Billing 200  
575 Magnus Larsson 200  
576 Mathias Josefsson 200  
577 Mats Ackerstedt 200  
578 Michael Noreen, Stora Lundby GK 200  
579 Michel Danred Nikolic, Bokskogens GK 200  
580 Mikael Johansson, Tegelberga GK 200  
581 Niclas Bråhagen 200  
582 Per Fridh, Bokskogens GK 200  
583 Peter Hellkvist 200  
584 Philip Svensson 200  
585 Simon Westin, Oxie GK 200  
586 Stan Rusin, Öresunds GK 200  
587 Stefan Petersson 200  
588 Sune Hallström 200  
589 Susanne Holmberg 200  
590 Sören Björkman  200  
591 Thomas Bråhagen 200  
592 Thomas Jönsson 200  
593 Torbjörn Larsson, Örestads GK 200  
594 Åke Magnusson 200  
595 Alexander Fristedt, Malmö City GK 150  
596 Anders Ahlberg 150  
597 Ann Zimmerman 150  
598 Björn Niclasen 150  
599 Bo Hörqvist 150  
600 Cecilia Carlstedt, Abbekås GK 150  
601 Christel Ohlson, Bokskogens GK 150  
602 Christer Andersson 150  
603 Christian Uddvik, Hills GC 150  
604 Clive Ohlson, Bokskogens GK 150  
605 Daniel Skevarp 150  
606 Dan-Olle Olsson 150  
607 Dennis Isaksson, Malmö-Burlöv GK 150  
608 Gunnel Fürst, Bokskogens GK 150  
609 Gösta Ahlberg 150  
610 Ingemar Lindberg 150  
611 Isak Brink 150  
612 Jacob Rutgersson, Vetlanda GK 150  
613 Jari Leinonen 150  
614 Jessica Lagerqvist, Perstorps GK 150  
615 Karin Ahlbertz 150  
616 Linus Magnusson 150  
617 Majdel Nilsson 150  
618 Mathias Hilvéus, Malmö City GK 150  
619 Mikael Tancred 150  
620 Monica Olofsson 150  
621 Morten Peter Persson 150  
622 Patricia Baltatzis, Malmö-Burlöv GK 150  
623 Peter Persson 150  
624 Peter Sjödahl, Barsebäck G&CC 150  
625 PG Jansson 150  
626 Roland Johansson, Hesslegårdens GK 150  
627 Rolf Persson, Örestads Gk 150  
628 Rolf Sterner  150  
629 Staffan Kropp, Bokskogens GK 150  
630 Tomas Kvist 150  
631 Tony Bernflo 150  
632 Torbjörn Sjöström 150  
633 Truls Anestam, Kävlinge GK 150  
634 Ulla Tonnby 150  
635 Veikko Pesonen  150  
636 Anders Stenman 100  
637 Anette Melbacke 100  
638 Birgit Falk 100  
639 Bo Härstedt 100  
640 Bo Svensson 100  
641 Carl-Philip Åkesson 100  
642 Christel Hasselnäs  100  
643 Christer Abramsson, Ekholmsnäs GK 100  
644 Christian Westergård, S:t Arild GK 100  
645 Christoffer Olsson 100  
646 Fredrik Orremo 100  
647 Gunnar Nilsson 100  
648 Gustav Olsson 100  
649 Gusten Persson 100  
650 Helena Olsson-Katra 100  
651 Henrik Nilsson 100  
652 Jan Johansson 100  
653 Jan Persson 100  
654 Jan-Erik Hansson 100  
655 Jens Ettwein 100  
656 Jens Fabricius 100  
657 Joel Carnor 100  
658 Johan Narhed 100  
659 Johan Söderman, Abbekås GK 100  
660 Jürgen Köberich, Oxie GK 100  
661 Kathe Wedin 100  
662 Klas Falk 100  
663 Kristina Larm 100  
664 Lars Rehn 100  
665 Lena Runermark 100  
666 Ludde Andersson, Visingsö GK 100  
667 Magnus Eriksson, Ljunghusens GK 100  
668 Magnus Gustafsson 100  
669 Marcus Wullf, Eslöv GK 100  
670 Mathias Bäckström 100  
671 Mattias Andersson 100  
672 Mikael Björk 100  
673 Nathalie Dufvenberg 100  
674 Ola Persson 100  
675 Patrik Hammarberg, Vikbolandets GK 100  
676 Peter Jönsson, Malmö-Burlöv GK 100  
677 Rolf Ottosson, Eslöv GK 100  
678 Ronny Åkesson, Oxie GK 100  
679 Simon Lindh 100  
680 Stefan Göransson, Onsjö GK 100  
681 Suzanne Olsson 100  
682 Ulf Runermark 100  
683 Zhengwu Sun, Lunds Akademiska GK 100  
684 Alf Karlsson, Kvarnby GK 50  
685 Amanda Forsberg, Ekholmsnäs GK 50  
686 Anna Hedström 50  
687 Anton Brkic 50  
688 Bengt Larsson 50  
689 Bo Bergstrand 50  
690 Bo Nielsen 50  
691 Bo Petersson, Tomelilla GK 50  
692 Carl-Axel Andersson, Bokskogens GK 50  
693 Cecilia Lindblad 50  
694 Christer Bergfors, Vasatorps GK 50  
695 Christian Larsson 50  
696 Christoffer Lindahl 50  
697 David Persson 50  
698 Didrik Fager 50  
699 Glenn Andersson 50  
700 Henri Hytönen, Finland 50  
701 Henrik Ohlsson, Vellinge GK 50  
702 Håkan Nilsson, Sönnertorp GK 50  
703 Jan Boris-Möller, Kävlinge GK 50  
704 Joakim Rindmo 50  
705 Joakim Sandell 50  
706 Johan Hansson 50  
707 Johanna Knutsson, Ringenäs GK 50  
708 John Holst 50  
709 Jonas Edlund, Kvarnby GK 50  
710 Jörgen Nilsson 50  
711 Kajsa Bergman, Araslövs GK 50  
712 Kim Widfors, Ljunghusens GK 50  
713 Kristian Gustafsson 50  
714 Laila Andersson, Bokskogens GK 50  
715 Leif Kronkvist, Malmö Burlöv GK 50  
716 Loredana Petrini-Wahlström, Rya GK 50  
717 Magnus Eriksson 50  
718 Magnus Frank, Bosjökloster GK 50  
719 Magnus Franzén 50  
720 Marie Nordlindh, International GC 50  
721 Martin Adolphsen, Oxie GK 50  
722 Matilda Svensson 50  
723 Mats Malmberg, Abbekås GK 50  
724 Mats Nilsson 50  
725 Mats Olsson, Kvarnby GK 50  
726 Mattias Nilsson, Barsebäck G&CC 50  
727 Mikael Pressing 50  
728 Natalie Franzén 50  
729 Niclas Sassersson, Barsebäck G&CC 50  
730 Niklas Eriksson 50  
731 Ola Värnskog, Malmö Burlöv GK 50  
732 Oskar Katra 50  
733 Peter Golec 50  
734 Pär-Åke Nilsson 50  
735 Robert Björkqvist, Assartorps GK 50  
736 Ronny Carlsson, Ystad GK 50  
737 Simon Nilsson 50  
738 Siv-Britt Harrysson 50  
739 Staffan Hedbrandh, Mölndals GK 50  
740 Stig Lööf 50  
741 Thomas Bergström, Helsingborgs Gk 50  
742 Thomas Eriksson, Ljunghusens GK 50  
743 Tina Rusch, Öijared GK 50  
744 Trym Anderson, Öijared GK 50